Окупанти просунулися до околиці Орлівки

Як і в попередні дні, 27 лютого російські окупанти продовжили просування вперед на Авдіївському напрямку.

Зокрема про це о 12:38 повідомив наш захисник і блогер, який веде  Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Орки проводять штурмові дії в населених пунктах Бердичі та Орлівка. Мають просування».

А також боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер»: «Орки все таки дотиснули до кордонів Орлівки, зараз йдуть бої з південної частини села».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підкреслив критичність становища на Авдіївському напрямку: «Ворог намагається тиснути західніше Авдіївки для того, щоб вийти на оперативний простір. На інших ділянках також складно, але не так, як біля Авдіївки».

Також він вказав дві причини, які призвели до нашого повільного, але постійного відступу. Перша – це докір союзникам: «Хочеться «подякувати» західним партнерам за вчасну допомогу у боротьбі з керованими авіаційними бомами. Від них стільки загинуло хлопців, що важко уявити».

Друга – керівництву держави: «Якщо інженерні фортифікаційні споруди не з’являться сьогодні, то завтра їх вже не буде кому утримувати».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео двух победных голов Зозули «Вальядолиду»

09.12.2017 - 21:09
Нашего парня в Испании прорвало. В рамках 18-го тура Сегунды «Альбасете» принимал «Вальядолид» и победил 2:1. Оба гола за хозяев забил Роман Зозуля. Для украинца этот матч стал уже четвертым ...

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016
Исследователи из Государственного технического и ...