Окупанти просунулися до околиць Новокалинового

Вже три доби поспіль російські окупанти просуваються в напрямку вільного села Новокалинове на Авдіївському напрямку. При цьому їхні вчорашні здобутки максимальні.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його карти за восьме та дев’яте квітня.

На останньому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники. Ми ж, у свою чергу, червоними стрілочками позначили розширення в наш бік сірої зони.

При цьому у своєму зведенні за минулу добу, оприлюдненому в його Телеграм-каналі, «DeepState» написав дуже неприємні речі:

«Ворог просунувся південніше Новокалинового. Через невдалі рішення у 115-ій окремій механізованій бригаді Збройних сил України відбулася ціла трагедія з відновленням втрачених позицій. Подальше ігнорування проблем лише призводить до їх повторення».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Донецком ВСУ ликвидировали двух террористов. Фото и видео

01.07.2018 - 10:57
В утренней предварительной сводке за 30 июня пресс-центр Объединенных сил под Донецком зафиксировал вражеские обстрелы украинских позиций у Авдеевки, Песок, Опытного, Красногоровки, Марьинки и Новомихайловки из противотанковых и автоматических гранатометов ...

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу ...

США терзает мощный ураган

03.09.2016
Ураганы ежегодно терзают прибрежные штаты ...

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018
Появилось видео гибели российского пилота ...