Окупанти просунулися до околиць Георгіївки

Російські загарбники прорвалися до адміністративної межі села Георгіївка на захід від нещодавно захопленого і знищеного ворогом містечка Мар’їнка, яке у свою чергу розташоване на захід від окупованого ще в 2014 році Донецька.

Про це з посиланням на різних західних OSINT-дослідників (дивись їх мапи) повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«На східних околицях північної частини населеного пункту кацап зміг захопити православний храм УПЦ МП та ще декілька будинків. Також ворог мав просування в декількох посадках східніше села».

Новина неприємна. Але фактично вона означає, що ворог лише зараз захопив усю Мар’їнку. Річ у тім, що адміністративні межі обох населених пунктів в цьому місті фактично розташовані зовсім поруч.

Однак до основного масиву будівель Георгієвки загарбникам потрібно прориватися ще майже півтора кілометри. А, наприклад, «Гугл» взагалі позначає, що вище загаданий храм взагалі-то розташований як раз між Мар’їнкою і Георгієвкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017 - 15:13
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР Оксаны Сыроид, в зале заседаний парламента все-таки дали возможность выступить перед депутатами полковнику Нацполиции в Донецкой области, командиру роты специального назначения Юрию Голубану. Юрий рассказал свою ...

Автогонщик выполнил переднее сальто на автомобиле: видео

02.04.2017
Зафиксировано  первое переднее сальто на ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...

Военные научили беспилотник взлетать из-под воды (видео)

09.12.2015
Технологический институт Джорджии опубликовал видео ...