Окупанти просунулися до Новоселівки Першої

Найгарячішою ділянкою фронту традиційно залишається Покровський (раніше Авдіївський) напрямок – за перші шістнадцять годин шостого липня тут сталося 26 ворожих штурмів, вісім з яких станом на 16:00 ще тривали.

Про це у відповідній оперативній інформації, розміщеній на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Ворог давить по всій лінії фронту: в районах Юр’ївки, Новоолександрівки, Воздвиженки, Калинового, Лозуватського, Прогреса, Новоселівки Першої, Євгенівки, Яснобродівки та Карлівки.

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» за підсумками п’ятого липня зафіксував просування агресора між частково окупованою Євгенівкою і вільною Новоселівкою Першою.

Дивись скриншот його карти, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій за вчора вже закріпилися загарбники. Окрім того, ми червоними стрілочками умовно вказали місця зсуву сірої зони в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Единственная в Украине «школа звонарского искусства»

21.10.2015 - 13:47
Единственная в Украине «школа звонарского искусства» при Шаргородском Свято-Николаевском мужском монастыре на протяжении семи лет продолжает удивлять верующих и светскую публику неординарными переливами колокольного звона. ...

Турецкий мультфильм про Эрдогана и Путина набирает просмотры в сети (видео)

27.12.2015
Турецкие мультипликаторы оперативно создали мультфильм ...

Оригинальный способ экономии на общественном транспорте (видео)

17.09.2015
Оригинальный способ экономии на общественном ...