Окупанти просунулися до Красногорівки і штурмують місто

Російські окупанти здійснили підтверджені просування під Донецьком (окрім Авдіївського напрямку, про що ми писали раніше). Про це в останньому звіті про ситуацію в Україні, серед іншого, без подробиць заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Підтвердив цю інформацію та навів деталі авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» — загарбники просунулися вперед південніше вільного містечка Красногорівка (Мар’їнський напрямок).

Дивись скриншот його карти за 23 березня, на якому він позначив втрачену територію на якій вже закріпилися інтервенти, червоно-коричневими пунктиром і штриховкою. Сіра зона теж змістилася в наш бік.

А у своєму зведенні за минулу добу «DeepState», серед іншого, написав: «Південніше Красногорівки ворог закріпився і продовжує штурмові дії в бік міста».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015 - 13:36
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем доме, поэтому ради экономии средств все настоятельно рекомендуют сократить время посещения ванной комнаты. Но с душевой системой, под названием «The Shower of the Future» (в ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...

Диктатор Дутерте за ужином спел по требованию Трампа: видео

13.11.2017
Воздух Южно-Китайского моря, похоже, смог ...