Окупанти просунулися до АКХЗ північніше Авдіївки

Російські окупанти не полишають спроб оточити Авдіївку, активно застосовуючи авіацію. За даними об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку наші захисники минулої доби відбили більше двадцяти ворожих атак в районах самої Авдіївки та сусідніх Тоненького і Сєверного.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував розширення сірої зони в нашу сторону одразу північніше Авдіївки (в районі авдіївського коксохімічного заводу та його терикону). Це невеликий, але однозначний успіх загарбників.

Дивись для порівняння скриншоти карти «DeepState» за 25 та 26 жовтня, на останньому ми рожевою стрілочкою умовно позначили місце просування агресора.

В своєму зведенні за 26 жовтня «DeepState» про цю ділянку фронту написав:

«Ворог користується погіршенням погодних умов та туманом. Останні дні кацапи провели ротацію — блукаючі групи з (окупованої) Красногорівки і в Красногорівку ходили, наче на параді. Орки почали укріпляти позиції на териконі та намагаються закріпитися вже впритул до АКХЗ. Саме його втрата, а не терикону створить серйозні проблеми для всього гарнізону міста. І так, ураження fpv-дроном по палці з ганчіркою (російський прапор) ніяк не впливає на наші успіхи, на жаль».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Чем закончилась сегодняшняя блокада центра Винницы: фото, видео

15.03.2017 - 20:38
Блокирующие улицу Соборную у здания Винницкого облсовета около 19.30 прекратили акцию и оставили проезжую часть. Это решение местные «блокадники» приняли после того, как в сессионном зале решили продолжить заседание и ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...