Окупанти просунулися до АКХЗ північніше Авдіївки

Російські окупанти не полишають спроб оточити Авдіївку, активно застосовуючи авіацію. За даними об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку наші захисники минулої доби відбили більше двадцяти ворожих атак в районах самої Авдіївки та сусідніх Тоненького і Сєверного.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував розширення сірої зони в нашу сторону одразу північніше Авдіївки (в районі авдіївського коксохімічного заводу та його терикону). Це невеликий, але однозначний успіх загарбників.

Дивись для порівняння скриншоти карти «DeepState» за 25 та 26 жовтня, на останньому ми рожевою стрілочкою умовно позначили місце просування агресора.

В своєму зведенні за 26 жовтня «DeepState» про цю ділянку фронту написав:

«Ворог користується погіршенням погодних умов та туманом. Останні дні кацапи провели ротацію — блукаючі групи з (окупованої) Красногорівки і в Красногорівку ходили, наче на параді. Орки почали укріпляти позиції на териконі та намагаються закріпитися вже впритул до АКХЗ. Саме його втрата, а не терикону створить серйозні проблеми для всього гарнізону міста. І так, ураження fpv-дроном по палці з ганчіркою (російський прапор) ніяк не впливає на наші успіхи, на жаль».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По позициям террористов на Светлодарской дуге нанесен мощный удар: видео

10.06.2018 - 11:53
По данным пресс-центра Объединенных сил вследствие адекватной «ответки» ВСУ 9 июня погибли 2 и ранены 5 террористов. Некий «Игорь Вайсерман» в комментариях в Фейсбуке усомнился: «Каждый день потери в днр ...

Девушка чудом увернулась от оторвавшегося у фуры колеса (видео)

09.12.2015
Только провидение и бдительность самой ...

В Израиле на нефтеперерабатывающем заводе прогремел взрыв: видео

25.12.2016
На нефтеперерабатывающем заводе в израильской ...

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019
Спикер Министерства обороны Украины Максим ...