Окупанти просунулися біля Орлівки на Авдіївському напрямку

Російські загарбники здійснили підтверджені просування поблизу окупованої Авдіївки «на тлі позиційних боїв по всій лінії фронту тринадцятого березня».

Про це в останньому щоденному зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував незначне, але все-таки просування загарбників в селі Орлівка на цій ділянці фронту.

Дивись скриншот його карти за тринадцяте березня, на якому він червоним пунктиром і штриховкою позначив територію, на якій вже закріпилися інтервенти. Це незначне просування сталося в межах сірої зони.

А у своєму звіті за минулу добу «DeepState», серед іншого, написав:

«Авдіївський відтинок. Ворог активізувався і посилює тиск на Бердичі, Орлівку та Тоненьке. В Бердичах і Орлівці тривають особливо запеклі бої, де кацапи вводять свіжі сили, щоб зайняти основну частину населених пунктів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016 - 23:50
Детей нужно не только родить, но и научить их всему необходимому для жизни. На видео, кошка пытается показать совсем маленькому котенку, как пить воду из миски. По всей вероятности, до ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...