Окупанти прорвалися в Уманське на Авдіївському напрямку

Російські загарбники помітно просунулися вперед на Авдіївському напрямку до частково окупованого Нетайлового та вільних Яснобродівки і Уманського. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками восьмого травня, на якій він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачені території, на яких вже закріпилися загарбники.

А ми ж, у свою чергу, червоною стрілочкою умовно позначили зсув сірої зони в наш бік. При цьому ворог не здобув успіху в Нетайловому і не прорвався до Яснобродівки та Уманського.

Однак згодом (о 12:05) новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив неприємну новину: «Ворог встановив ганчірку СРСР в центрі Уманського, претендуючи на захоплення північної частини населеного пункту». Та оприлюднив відповідну мапу.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео безрукого музыканта, играющего ногами на гитаре

11.09.2016 - 16:19
Как часто многие из нас, внешне здоровых и полных сил, жалуются на жизнь! Мол, то не так, и это не получается. Мы не отдаем себе отчет в том, что нет ...

В Австралии сняли на видео драку двух забавных коал

23.12.2017
Австралийские коала в понимании людей ...