Окупанти прорвалися в Новоолександрівку на Покровському напрямку

Російські загарбники відчутно просунулися вперед в районі нещодавно окупованого селища Очеретине на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку, прорвавшись у сусіднє село Новоолександрівка та закріпившись на його південно-східній околиці.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за четверте червня.

На ньому він червоно-коричневою штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій за вчора закріпилися інтервенти. Окрім того, ми червоними стрілочками умовно позначили місця розширення сірої зони в наш бік.

О 8:11 це підтвердив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Покровський напрямок. У східній частині Новоолександрівки противник закріпився в крайніх будинках вздовж двох вулиць і на південь від села вздовж лісосмуги на глибину до 850 метрів».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016 - 20:41
Занимательная драка двух исторических персонажей случилась в Москве. Подрались вождь обездоленных всего мира – Ленин и классово ему чуждый  — дворянин и придворный – Пушкин. Драка произошла по банальной причине, ...

Мастерский разворот длинномерного грузовика на узкой дороге

18.12.2015
У водителя длинномерного грузовика возникла ...