Окупанти прорвалися в Красногрівку з боку Мар’їнки

Російські загарбники прорвалися у південні квартали містечка Красногорівка на захід від окупованого з 2014 року Донецька. Ворогу вдалося зробити це з півдня (зі сторони нещодавно захопленої Мар’їнки), де Сили оборони не встигли зробити надійних фортифікацій. Таким чином, наші укріплення на сході Красногорівки часів АТО ризикують потрапити в оточення.

Так, наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» повідомив: «Окупантам вдалося прорватися до населеного пункту Красногорівка та зайняти частину двоповерхових будівель по вулиці Ватутіна на південному сході. А також просунутися вздовж вулиці Геологічної на півдні».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» це підтвердив на своїй карті. Дивись для порівняння її скриншоти за восьме та дев’яте квітня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили значне розширення сірої зони в житлову забудову міста.

А у своєму звіті за останні дні «DeepState» написав: «Противник штурмує південно-східні околиці Красногорівки, але десантники з 80-ї бригади дають відсіч ворогу, хоча подібні штурми із заїздом в місто не пророкують нічого хорошого».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве произошло столкновение полиции и владельцев авто на иностранных номерах: видео

07.09.2017 - 17:38
Неизвестные спровоцировали в центре Киева стычки полиции и владельцев авто на еврономерах Около двух минут у здания Верховной Рады проходила стычка между столичными правоохранителями и участниками протестной акции, которые требуют ...

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017
Забавный случай сегодня произошел в ...

Курьезное ДТП, — подскок с переворотом (видео)

20.12.2015
Совершая обгон грузовика, VW Sharan ...