Окупанти прорвалися у Красногорівку під Авдіївкою

В знищеній Мар’їнці під Донецьком дрон-камікадзе наздогнав і, швидше за все, вивів з ладу танк російських окупантів. Про це, зокрема, повідомив нардеп і волонтер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео, зняте з монітора оператора самого безпілотного літального апарату.

В свою чергу, вітчизняний воєнний аналітик та авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» повідомив неприємні новини з фронту північніше Донецька: після нещодавньої окупації Веселого загарбникам вдалося зайти у сусідню Красногорівку і штурмують Кам’янку.

Дивись мапи від одинадцятого та дванадцятого березня. На останній ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування агресора.

У звіті за минулу добу «DeepState», серед іншого, написав: «Доволі неприємні події розгортаються на північ від Авдіївки, де кацапи закріпилися в Красногорівці та намагаються оволодіти Кам’янкою. Одночасно тривають спроби підійти до Сєверного. Надалі ворог ставитиме за мету вийти до Степового та Орлівки, щоб оточити Авдіївку».

Непотрібно бути експертом, щоб по мапі побачити загрозливе становище Авдіївки. Її ще не можна прирівняти до Бахмуту, однак ситуація розвивається за тим же сценарієм, тільки з відставанням у місяць.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Факельные шествия в городах Донбасса местные жители встречали криками «Слава Украине»: видео

01.01.2018 - 22:36
«РЕАЛ» ранее сообщал о массовых факельных шествиях в Украине в честь 109-ой годовщины со дня рождения Степана Бандеры. Скажем честно, событие несколько пугающее именно факелами; ну с точки зрения безопасности. ...

Шахтер проиграл Александрии, смотреть видеообзор

17.11.2017
16-й тур чемпионата подарил сенсацию ...