Окупанти прорвалися до каналу в районі Часового Яру

Російські окупанти прорвалися в східний район містечка Часів Яр та просунулися до каналу, що йде з Сіверського Донця на Донбас.

На такі повідомлення західних OSINT-дослідників звернув увагу Телеграм-канал «Донбас Оперативний». На їх мапі місця просування загарбників позначені червоними стрілочками.

Це підтверджує і наш захисник, який воює у Часовому Ярі і веде телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «На околицях Часового Яру окупанти мають просування. Вже в найближчі тижні розпочнеться битва за населений пункт».

Тобто, те, що ми маємо зараз, на думку «Бахмутського Демона», це ще квіточки. Солідарний з ним і Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

Заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю «The Economist» взагалі визнав, що Часів Яр впаде так само, як і Авдіївка… Мовляв, є лише питання часу.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Под Одессой пронесся смерч: видео

18.06.2018 - 00:34
В Одесской области зафиксировали редчайшее для этих мест явление — смерч. Очевидцам в селе Приморское Килийского района удалось снять его на видео. Люди наблюдали за жуткой картиной с пляжа. К ...

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018
У села Барвиновка Новоград-Волынского района ...