Окупанти прорвалися до каналу в районі Часового Яру

Російські окупанти прорвалися в східний район містечка Часів Яр та просунулися до каналу, що йде з Сіверського Донця на Донбас.

На такі повідомлення західних OSINT-дослідників звернув увагу Телеграм-канал «Донбас Оперативний». На їх мапі місця просування загарбників позначені червоними стрілочками.

Це підтверджує і наш захисник, який воює у Часовому Ярі і веде телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «На околицях Часового Яру окупанти мають просування. Вже в найближчі тижні розпочнеться битва за населений пункт».

Тобто, те, що ми маємо зараз, на думку «Бахмутського Демона», це ще квіточки. Солідарний з ним і Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

Заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю «The Economist» взагалі визнав, що Часів Яр впаде так само, як і Авдіївка… Мовляв, є лише питання часу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лига чемпионов-2017. Барселона – ПСЖ – 6:1: видео голов

09.03.2017 - 00:17
«РЕАЛ» уже сообщал о том, как Месси, Неймар и вся великолепная дружина «Барселоны» совершила то, что ранее никому не удавалось — выиграть в Лиге Чемпионов ответный матч со счетом 6:1 ...

Мать сняла на видео мощный удар молнии рядом с сыном

24.10.2017
В Аргентине женщина сняла видео, ...

«Динамо» разгромило «Черноморец»: видео голов

30.04.2017
Подопечные Реброва добыли очередную крупную ...

Шимпанзе получила снаряженный автомат АК 47

26.12.2015
А на этом видео африканские ...