Окупанти прорвалися до дороги постачання в Авдіївці

Різні джерела (переважно наші воїни з фронту, які по сумісництву є блогерами) сьогодні увечері повідомляють про певні успіхи російських окупантів у Авдіївці.

Наприклад, Телеграм-канал бійців Центру спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України «OMEGA COMPANY»:

«Авдіївка. Так, на жаль, ворог зміг пройти до тієї самої дороги. Ситуація значно погіршилась, логістика потребує вирішення! Дуже-дуже хвилюємось за хлопців, які зараз там…».

А Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» втішає тим, що у Сил оборони є інші шляхи постачання, однак теж визнає успіхи агресора:

«Дорога в Авдіївці не перерізана. Є ще купа логістичних сполучень з містом. Орки мають просування в приватному секторі на Авдіївці у напрямку до 9 кварталу та Індустріального проспекту».

Однак найбільше гіркої правди повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». По-перше , він зафіксував значне просування агресора на півночі і півдні Авдіївки на своїй мапі. Дивись її скриншоти за вчора і сьогодні.

На останньому червоними пунктиром і штриховкою позначені втрачені за добу території, на яких встигли закріпитися окупанти. Додатково ми червоними стрілочками позначили сильне розширення сірої зони в наш бік.

А у своєму Телегрм-каналі «DeepState» присвятив Авдіївці окрему велику статтю, в якій пояснює, що ситуація вкрай критична:

«Логістика сьогодні перебуває повністю під вогневим контролем ворога, наслідком чого заїзд та виїзд в місто — це лотерея. Варто приймати рішення, які в першу чергу збережуть найцінніше — життя бійців, і не перетворювати Авдіївку в чергову «фортецю» з піснями та віршами».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В сети показали, как легко вдевать нитку в иголку: видео

06.04.2018 - 14:17
Любой, кто хотя бы раз брал в руки иголку с ниткой, скажет, как это нелегко — вдевать нитку в игольное ушко. Но снова нас спас Twitter — пользователь соцети Джон ...

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных ...

Злидні. Чудесный украинский мультфильм

08.12.2015
Злидні. Чудесный украинский мультфильм Украинская ...