Окупанти прорвалися через канал біля Часового Яру

ЗСУ намагаються знищити штурмові загони ворога

Сьогодні російські окупанти вкотре намагаються прорватися через канал «Сіверський Донець – Донбас», який став фортифікацією, котра вже більше ніж на тиждень спинила ворожий наступ в районі Часового Яру на Краматорському напрямку.

Загарбники штурмують його в найслабшому місці – в селі Калинівка північніше Часового Яру, адже там він найменш широкий і глибокий. Ворог має певні успіхи, але остаточні висновки робити зарано.

Спочатку про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 10:20 досить тривожно повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс: «Оркам вдалось перескочити канал «Сіверський Донець – Донбас» в Часовому Яру. Перейшли на найтоншій його ділянці в районі Калинівки».

Потім (об 11:59) це підтвердив наш захисник, який воює у цьому районі і веде телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Під Калинівкою місиво, якщо коротко. Орки мають певні рухи вперед».

А о 14:12 ще один наш воїн, який воює там же і веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» написав: «В Калинівці окупанти намагаються просунутися через канал «Сіверський Донець – Донбас», триває важкий бій. Застосовуємо всі можливі вогневі засоби, для знищення орків на даній ділянці».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Динамо» проиграло «Черноморцу»: видео голов

15.10.2017 - 22:14
У киевского «Динамо» продолжается черная полоса — сегодня команда в третий раз подряд ушла с поля без победы. Более того, проиграла шедшему на последнем месте в турнирной таблице «Черноморцу». Одесситам ...

Простая прическа для девочек на каждый день (видео)

11.10.2015
Любой девушке хочется быть единственной ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.03.2019
Психиатр тычет мне листок бумаги ...