Окупанти прорвали нашу оборону і вийшли на трасу до Куп’янська

Російські фашисти прорвалися на південному фасі Куп’янського (Сватівського) напрямку (сама північна ділянка фронту у Харківській та Луганській областях).

Значну увагу цьому в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах приділили експерти американського Інституту вивчення війни: «Двадцятого січня російські війська просунулися вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна та захопили село Крохмальне».

Загарбники вже оприлюднили підтверджені геолоковані відео. Але ще гірше те, що вони захопили сусідні великі території і вийшли на дорогу на Куп’янськ, що загрожує обвалом сусідніх ділянок нашої оборони.

Масштаби успіху окупантів підтверджує Телеграм-канал «Трикутник»: «Загальна площа захоплених територій сягає близько шістнадцяти квадратних кілометрів. Те, що втрачено Крохмальне, це погано, але зараз ворог осідлав трасу Р07, і рухаючись по ній, може оточити Кислівку. І це не був запланований тактичний відступ».

А авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» пояснив, чому так сталося – загарбники сконцентрували ударний кулак проти бригади територіальної оборони, які традиційно є слабкою ланкою в Збройних силах України. Очевидно, що не спрацювала наша розвідка…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018 - 19:34
Российские военные продолжают участвовать в войне на территории Сирии и нести потери. Сегодня обнародована информация о том, что в провинции Идлиб повстанцы, на которых армия Асада при поддержке российских ВКС ...

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

25.05.2017
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...