Окупанти прориваються до важливих трас біля Бахмуту

На протязі перших вісімнадцяти годин тридцятого січня російські окупанти продовжували вести наступальні дії на Бахмутському напрямку, де завдавали вогневого впливу по Верхньокам’янському, Спірному, Білогорівці, Веселому, Красній Горі, Парасковіївці, Бахмуту, Іванівському, Озарянівці, Дружбі, Іванопіллю та Нью-Йорку.

Про це в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

Тим часом, англомовний воєнний аналітик і блогер «DefMon» заявив, що ситуація навколо Бахмуту погіршується. Обидві траси (зі Слов’янська та Костянтинівки) вже вкрай небезпечні для проїзду, адже ворог контролює їх вогнем. Раніше сьогодні бійці ЗСУ «Передович0к» і «Бахмутський Демон» про це вже писали.

Однак «DefMon» підтвердив наше припущення про існування більш безпечних, але менш зручних путівців до Бахмута. І навіть продемонстрував приблизну мапу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Из Горловки по жилому сектору бьет артиллерия: видео

22.05.2018 - 16:35
В последние недели одной из самых горячих точек на фронте стала Горловка и ее окрестности. Российско-террористические формирования ведут обстрелы не только позиций ВСУ, но и населенных пунктов — Южного, Торецка, ...

Беринчик нокаутировал в чемпионском бою Аллана Валлеспина: видео

17.12.2017
Украинские боксеры продолжают радовать, пополняя ...