Окупанти припинили наступ на Павлівку і Вугледар

Російські війська продовжують наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках на Донбасі, заявив в ранішньому зведенні спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун. Уважний читач помітив, що вперше за останні дні у звіті відсутній Нопавлівський (Вугледарський) напрямок на півдні Донецької області.

А в переліку населених пунктів, біля яких наші захисники відбили атаки російських окупантів, також вперше за кілька діб поспіль відсутня Павлівка (південніше Вугледара). Очевидно, ворог припинив наступ на Павлівку і Вугледар. Чи надовго, не відомо.

Нагадаємо, раніше 155 бригада морської піхоти Тихоокеанського флоту з великими втратами закріпилася на південних околицях прифронтової Павлівки, після чого її бійці почали скрізь обурюватися, що їх використовують, як гарматне м’ясо. Її звідти вибили.

Тим часом, Державна прикордонна служба України показала відео, на якому її аеророзвідники в Донецькій області скорегували вогонь артилеристів ЗСУ, що в підсумку дозволило знищити танк і склад боєприпасів загарбників.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

28.07.2018 - 13:54
— Как вас зовут? — Василий. — Дети есть? — Да, сын Василий и дочь Василиса. — А животные дома есть? — Кот Васька! — К сожалению, мы не можем ...

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018
Если раньше Тернополь делал всевозможные ...

«Динамо» разгромило «Волынь»: видео голов

27.11.2016
Киевское «Динамо» одержало четвертую победу ...