Окупанти повністю захопили сусідні Кислівку і Котлярівку

Російські загарбники вчора остаточно захопили раніше частково окуповане село Кислівка Харківської області (Куп’янський або Сватівський напрямок). Нагадаємо, позавчора інтервенти змусили Сили оборони відійти з сусідньої Котлярівки.

Про це сьогодні на своїй карті за підсумками п’ятого травня повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який забарвив втрачену територію червоно-коричневими штриховкою та пунктиром.

Попри це, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» охарактеризував дані ворожі досягнення, як незначні:

«Орки «щупають» Купʼянський напрямок, пробують малими групами штурмувати, інколи пішки, інколи БТР застосовують; загалом шукають слабкі ділянки, особливих успіхів не мають.

На Купʼянскому та Лиманському напрямках орки ініціативи не мають, адже багато підрозділів виснажені, багатьох відтягнули на Авдіївку».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российский актер смешно раскритиковал Путинские продуктовые санкции (видео)

28.08.2015 - 18:20
Российский актер и шоумен Тимур Батрутдинов снял юмористический видеоклип, которым высказал свое отношение к продуктовым санкциям. Резидент  Comedy Club, выступающий в дуэте с Гариком Харламовым, на этот раз с группой ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...