Окупанти повністю захопили Архангельське

Російські окупанти «нещодавно» підтверджено просунулися вперед «поблизу» Авдіївки (насправді місто вже давно глибоко в тилу ворога). Про це в сьогоднішньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні за минулу добу повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» сьогодні констатував чергові захоплення територій загарбниками в районі Очеретиного.

Дивись скриншот його карти за підсумками минулої доби, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив значні втрачені території, на яких за вчора вже встигли закріпитися інтервенти.

Звертаємо увагу, що більшість втраченої території між Очеретиним і Архангельським була приречена ще в попередні дні, оскільки була оточена з трьох сторін.

Майже повністю окуповане Архангельське було на половину захоплене ворогом ще позавчора. А зміщення сірої зони вперлося у лінію з водойм і висот – є надія, що географія надалі допоможе нашим захисникам стримувати противника.

Однозначно можна стверджувати, що швидке просування ворога («як ніж в масло») в районі Очеретиного, яке мало місце до цього, останніми днями припинилося.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016 - 11:57
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП в Запорожской области избила свою коллегу, не хотят оставлять в патрульной полиции, но и не могут перевести на другую службу. Чтобы как-то пристроить «хулиганку», ее ...

Во Франции на АЭС произошел взрыв: видео

09.02.2017
Утром 9 февраля произошел взрыв ...