Окупанти потіснили ЗСУ на Кремінському напрямку

Російські окупанти минулої ночі перейшли в наступ на Кремінському напрямку і змогли просунутися вперед. Про це повідомляють англомовні воєнні блогери (дивись їх мапу), яких перекладає Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Загарбники інтенсивно використовують велику кількість артилерії та десятки танків, за допомогою яких відтіснили четвертого лютого Збройні сили України на три кілометри від Кремінної.

Сьогодні ж ворог начебто зміг просунутися між селами Терни і Торське (між ними знаходиться Ямполівка). Наразі там йдуть важкі бої. Точна ситуація невідома.

Дозволимо собі прокоментувати. В найгіршому випадку, навіть якщо ворог захопить названі села, це не дасть йому одразу великої оперативної переваги, бо він «впреться» в ставки на річці. Однак це вже буде плацдарм для наступу на Ямпіль і Лиман.

Ті ж самі англомовні джерела стверджують, що сьогодні також ведуть активні штурмові дії на Бахмутському та Вугледарському напрямку, однак вони безрезультатні.

З вечірнього зведення Генерального штаб Збройних сил України традиційно багато дізнатися важко: ворог продовжує наступальні дії на п’яти з семи існуючих напрямків, в тому числі на Лиманському (Кремінському).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В рамках акции «Щедрик100challenge» песню исполнили в 50 городах десяти стран мира 170 творческих коллективов: видео

19.02.2017 - 12:03
«Щедрик100challenge» закончился. Но «эта музыка будет вечной» И хотя никто не запрещает вам исполнять или просто мурлыкать легендарный «Щедрик» Николая Леонтовича, флешмоб «Щедрик100challenge» официально закончился. Организатор флешмоба священник Назарий Давыдовский: ...

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016
В столице Швеции Стокгольме завершился финал ...

В Одессе пенсионеров собирали на странный митинг: видео

23.02.2017
В Одессе активисты показали, как ...