Окупанти посилили тиск в Бахмуті, ЗСУ контратакують

Протягом перших вісімнадцяти годин 25 березня на Бахмутському напрямку російські окупанти вели штурмові дії в самому місті, а також в районі села Предтечине (яке, до речі знаходиться біля Костянтинівки).

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів Генеральний штаб Збройних сил України.

Паралельно Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який перекладає англомовних воєнних експертів та OSINT-дослідників, описав ситуацію в Бахмуті наступним чином:

«Продовжуються важкі бої в центрі: навколо Центрального ринку та по вулиці Базарна. Командування ПВК Вагнера перекинуло на цю ділянко близько 7 штурмових груп.

Навколо вулиць Маріупольска та Садова йдуть бої. Надходять повідомлення з самого ранку, що ворог активізувався та веде просто великий, нищівний масований обстріл.

В деяких моментах, ЗСУ контратакують, але в більшості зберігається позиційність».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021 - 23:37
Спикер командования Объединенных сил Лидия Нанивская в вечернем отчете за первые семнадцать часов пятнадцатого августа боевых действий на Донбассе не зафиксировала. Хотя в комментарии на страничке пресс-центра ОС в «Фейсбуке» ...

Установлен рекорд парковки задним ходом (видео)

14.11.2015
Британец Алистер Моффат установил рекорд ...

Нардеп попал в тяжелую аварию: видео

07.07.2018
В Кировоградской области попал в ...

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное ...