Окупанти посилили тиск в Бахмуті, ЗСУ контратакують

Протягом перших вісімнадцяти годин 25 березня на Бахмутському напрямку російські окупанти вели штурмові дії в самому місті, а також в районі села Предтечине (яке, до речі знаходиться біля Костянтинівки).

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів Генеральний штаб Збройних сил України.

Паралельно Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який перекладає англомовних воєнних експертів та OSINT-дослідників, описав ситуацію в Бахмуті наступним чином:

«Продовжуються важкі бої в центрі: навколо Центрального ринку та по вулиці Базарна. Командування ПВК Вагнера перекинуло на цю ділянко близько 7 штурмових груп.

Навколо вулиць Маріупольска та Садова йдуть бої. Надходять повідомлення з самого ранку, що ворог активізувався та веде просто великий, нищівний масований обстріл.

В деяких моментах, ЗСУ контратакують, але в більшості зберігається позиційність».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террорист ДНР выложил в Сеть видео обстрела Авдеевки из «Градов»

06.02.2017 - 10:16
То, что российско-террористические формирования начиная с конца января регулярно обстреливают позиции сил АТО, Авдеевку, населенные пункты под Мариуполем и в районе Попасной из «Градов», ранее подтверждали не только жители Донецка, ...

Боец ВСУ одним выстрелом подбил танк террористов (видео)

12.04.2016
Некто под именем Николай Колесник, ...