Окупанти посилили тиск у напрямках Ямполя і Сіверська

Російські окупанти захопили великі лісові масиви Серебрянського лісництва, звідки постійно атакують сусідні місто Сіверськ Бахмутського району та селище Ямпіль Краматорського району Донецької області.

Станом на зараз військовослужбовці винищують штурмові і диверсійно-розвідувальні групи противника, які подекуди прориваються в ці населені пункти. Однак в цілому ситуація залишається загрозливою.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Обстановка навколо Сіверська доволі складна, фактично там дійсно великий «сіряк» на північному сході від міста. Противник не має змоги підтягнути резерви і закріпитися на рубежах для подальших штурмів на Сіверськ.

На Ямполі також обстановка невтішна, противник продовжує активні наступальні дії. На обох напрямках орки намагаються просочуватися через лісові масиви, в яких в них поки виходить лише дуже добре вмирати.

Вони використовують одноразових пілотів БпЛА, яких підсаджують на одні позиції з піхотою переднього краю. Загалом не те, щоб писець, але доволі складний та специфічний напрямок, провал на якому може створити проблеми оперативного масштабу».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Удар ракети «Фламінго» по заводу в РФ потрапив на відео

25.02.2026 - 17:19
У мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано момент ураження стратегічного підприємства в російському місті Воткінськ. Кадри оприлюднив Telegram-канал «Досье шпиона», зазначивши, що йдеться про удар крилатою ракетою «Фламінго» по виробничих ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...