Окупанти посилили тиск під Донецьком

Минулої доби на Донецькому (Авдіївському) напрямку наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Первомайське, Мар’їнка і Побєда.

Про це в ранішньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, український воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових карт «DeepState» вказує: «Авдіївський відтинок — ворог має частковий успіх в Первомайському».

Дивись для порівняння мапи за шосте і сьоме січня. На останньому ми червоною стрілочкою позначили місце незначного просування агресора вздовж траси. В даному випадку це не критично, бо фактично щодено фронт зміщується в той чи інший бік, в залежності від атак окупантів і контратак ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ликвидирована позиция ДНР с пулеметчиком: видео

23.04.2018 - 20:53
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись живим» видео ночного боя, в ходе которого военные из 24-ой бригады отработали из БРМ-1 по наблюдательному посту оккупантов, где был пулемет «Утес» и наблюдатель. Бой ...

На детском карнавале в Париже взорвалось чучело: видео, фото

01.04.2017
Страшный взрыв прогремел на детском ...

Горит российский военный корабль «Маршал Шапошников», видео

16.02.2018
На палубе военного корабля Тихоокеанского ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

18.08.2018
Объявление в фойе Одесского театра: ...