Окупанти посилили тиск на позиції ЗСУ в Тернах

Російські окупанти значно підсилили тиск на позиції ЗСУ в населеному пункти Терни, який важливий для стримування ворога.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомляє блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

«Важка обстановка на Тернах. Як і весною 2024-го, так і зараз говорю, що н. п. Терни дуже важливий для нас, адже його контроль вирішує долю всього Сіверського напрямку, без перебільшень.

За останній тиждень ситуація в ньому значно погіршилась, селище, яке і до того було розбите, зараз вже орки остаточно розібрали КАБами, триматись в ньому фактично ніде. Ворог намагається запихати піхоту в усі щілини як в прямому, так і в переносному сенсі.

Чесно кажучи, прогноз не сильно втішний. Хлопці будуть тримати, поки є можливість… Будемо бачити», — пише Алекс.

Генштаб ЗСУ підтверджує важкі бої на Лиманському напрямку, вказуючи, що окупанти минулої доби атакували там 36 разів. Намагалися вклинитися в оборону ЗСУ поблизу населених пунктів Зелений Гай, Новосергіївка, Новоєгорівка, Греківка, Макіївка, Надія, Іванівка, Терни, Торецьк, Григорівка та в напрямку Дружелюбівки, Діброви, Серебрянки.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Харькове избили участников Марша равенства: видео

15.09.2019 - 23:18
В Харькове 15 сентября впервые состоялся Марш равенства. «ХарьковПрайд» провели на площади Свободы, которая ранее носила имя Феликса Дзержинского, а ее доминантой был памятник Ленину. Параллельно там же проходила акция ...

Появилось видео взрыва на электростанции в России

01.10.2017
В Якутске авария оставила людей ...