Окупанти посилили тиск на позиції ЗСУ на Сумщині

Як повідомлялося раніше, наприкінці минулого року російські загарбники помітно просунулися вперед на Північно-Слобожанському напрямку (прикордонна північна частина Сумського району Сумської області).

Блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів попереджає, що це не випадковість, і ситуація на цій ділянці фронту має тенденцію до погіршення:

«Противник почав відновлювати активність своїх підрозділів на Сумщині. В районі Костянтинівки та Олексіївки збільшилась кількість піхотних штурмів на позиції СОУ. Можливо, намагаються підловити нас в надії, що увага наших підрозділів сконцентрувалася на східній частині фронту.

Поки противник має мінімальні просування, але не хотілось би мати Вовчанський напрямок 2.0, коли була «срака», потім стабілізували, а потім забили болт і пустили все за течією, що має досі пагубні наслідки…».

Сьогодні станом на 16:00 на Північно-Слобожанському і Курському напрямках ворог завдав двох авіаударів, скинув дві авіабомби, також здійснив 37 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Странная реакция кошек на обычный огурец

29.11.2015 - 14:35
На видео подборка различных ситуаций с реакцией самых разных котов на обычный огурец. Чем он их не устраивает – выяснить не удалось. На все вопросы отвечают одно и то же ...

Новый клип Шакиры стал хитом: видео

18.09.2017
Новый клип Шакиры собирает миллионы ...

Иран сбил израильский самолет и БПЛА: появилось видео

10.02.2018
Нарушение госграницы Израиля иранскими беспилотниками, ...