Окупанти посилили штурми на плацдарм ЗСУ під Кринками

Російські інтервенти просунулися вперед на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області. Мова про наш плацдарм біля Кринок. 

Про це у зведенні про хід бойових дій в Україні за десяте січня без конкретики повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Однак, пресслужба Генерального штабу Збройних сил України у ранковому звіті за минулу добу начебто опосередковано заперечила інформацію ISW:

«На Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують заходи із розширення плацдарму».

Хоча «продовження заходів із розширення плацдарму» ще не означає, що вони були успішними. Більш чітко про дану ділянку фронту ГШ ЗСУ сформував наступне:

«Незважаючи на значні втрати, окупанти не полишають спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Так, протягом минулої доби противник здійснив одинадцять безуспішних штурмових дій».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019 - 10:04
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное видео уничтожения бойцами Объединенных сил предположительно противотанковой управляемой ракетой ДОТа (долговременная огневая точка) террористов на Донбассе: «Меткий выстрел или как в ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...