Окупанти посилили наступ на Донбасі

Російські окупанти продовжують наступ на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському), Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Шахтарському (Вугдедарському) напрямках.

Про це в вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин п’ятнадцятого лютого на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» заявив Генеральний штаб Збройних сил України.

При цьому вперше була використане дещо дивне формулювання, яке, можливо, свідчить, що ворожий тиск посилився: «Противник, попри значні втрати… суттєво продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій». Раніше в таких фразах було відсутнє слово «суттєво».

Тим часом артилеристи третьої окремої штурмової бригади ЗСУ з двох пострілів 152-міліметрової самохідної артилерійської установки «Мста-С» знищили склад боєприпасів російських загарбників в окупованій частині Бахмута.

Дивись відео. Точність, звісно, феноменальна. Але це є свідченням того, що ворог достатньо глибоко просунувся у місті, щоб робити в ньому польові склади боєприпасів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мирко Саблич. Новый хит «Величия вой» – поют Кобзон, Лепс и Розенбаум (видео)

07.11.2016 - 22:04
Если раньше группа «Мирко Саблич» свои тексты «вкладывала» в уста ярых поборников «русского мира» и поклонников Путина, то для шлягера «Гибридная война» авторы песни выбрали Владимира Высоцкого. Символично. Если бы ...

В Запорожской области вдоль пляжа на низкой высоте пролетел Су-25: видео

02.06.2018
Над курортом Кирилловка Запорожской области ...