Окупанти почали масово використовувати на фронті «черепах»

Російсько-фашистські загарбники дедалі частіше створюють «черепахи» та «гаражі» зі своїх танків та бронемашин, наварюючи на них цілі «будинки» з металоконструкцій для захисту від дронів-камікадзе, а можливо і снарядів та протитанкових ракет.

Так, блогер і український патріот «Necro Mancer» звернув увагу на чергового монстра, яким похвалилися загарбники з району Часового Яру на Бахмутському напрямку. Дивись світлину.

Раніше «черепахи», на жаль, довели свою певну ефективність у Красногорівці під Донецьком. Такі «будинки» неефективні в маневрених танкових боях, але це байдуже, бо ж вони фактично відсутні.

Натомість «черпаха» з більшою вірогідністю довозить десант до мети штурму і повертається назад після його висадки; а потім здатна підвозити підкріплення і боєприпаси.

Тож ворог, очевидно, розпочав масштабне кустарне виробництво «гаражів». Повідомивши про це, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» у коментарі під відео також визнав їх ефективність. Боротися з «черепахами» дозволяють дрони, які захоплюють ціль і потім навіть при «глушінні» її не втрачають. Такі у ЗСУ є, але набагато менше, ніж звичайних FPV.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У турецкого курорта с горы упал автобус с людьми. Появилось шокирующее видео смертельного ДТП

13.05.2017 - 15:40
Утром 13 мая нам юго-западе Турции – неподалеку от курортного города Мармарис – автобус с туристами сорвался с 30-35-метровой высоты в утес. По данным агентства Anadolu, погибло 23 человека, а еще ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

У Ляшко нашли незадекларированные особняки: видео

28.03.2017
Пожалуй, тема «происхождения» денег для ...