Окупанти планують оточити ЗСУ в районі Невельського

Російські окупанти планують оточити Сили оборони в районі частково окупованого, але нескореного села Невельське на захід від Донецька (стик Покровського (Авдіївського) і Курахівського (Мар’їнського) напрямків).

Принаймні про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» заявив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман): «В планах орків зробити там кліщі».

І справді, після останніх значних просувань загарбників в Красногорівці (південніше Невельського) та захоплення ворогом Первомайського і Нетайлового (північніше) щонайменше на мапі створюються гарні умови для оточення.

От тільки за останній рік війни загарбникам не вдавалися такі наступальні операції з оточення, принаймні досить швидко. Наприклад, Авдіївка в напівоточенні оборонялася більше року.

Інша справа, що після її падіння у нас буквально посипався фронт по причині відсутності серйозних укріплень за Авдіївкою; через це ворог захопив великі території на Покровському напрямку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот-вегетарианец, который страстно пожирает капусту

22.11.2015 - 12:24
А на этом видео можете увидеть кота-вегетарианца, который страстно пожирает капусту. Судя по выражению морды – он на диете. Причем, такие случаи не единичны. Одна женщина из Винницы, её дом находится ...

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Белка очень хочет орех, но боится взять

26.12.2015
Ведет себя как женщина на ...