Окупанти пішли у масований наступ на Роботине

Нещодавно керівництво оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія попереджало, що російські окупанти сконцентрували великі сили на Запорізькому напрямку. Очевидно, для наступу.

Схоже, він розпочався сьогодні. Про це інформує у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

15:07. «Орки полізли на АР, колона танків, йде бій».

15:30. «Мінус БМП та БТР поки. Хочуть пробитися до Роботиного (звільнене минулого літа), але не вдається».

15:55. «Нормально, видихайте. Піхоти спішили (висадили з бронемашин) докуя, але позиції хлопці тримають. Деяку техніку покуярили, деяка зʼїпалася…».

16:19. «Мінус ще один ворожий танк».

16:31. «Ще лізуть декілька одиниць (бронетехніки). Підбили FPV-дроном-камікадзе БМП-3 та знищили БМП-2, піхота з них поранена. Один танк та БМП продовжують рух в сторону наших позицій».

16:44. «Мінус ще дві БМП-3 дронами разом з піхотою. Але ще з різних напрямків пруть орки, тяжкий день. Техніки докуя у них».

16:50. «Ще мінуси (техніки), але деякі все ж змогли вигрузити орків біля наших позицій, нашій піхоті зараз тяжко».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российский солдат снимает кота с дерева, — обхохочешься (видео)

25.10.2015 - 19:36
Испокон веков повелось, что солдат для населения защитник и первый помощник. Но как оказалось – не каждый и не во всяком деле. Шел себе солдат домой, никого не трогал, и ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...