Окупанти пішли у масований наступ на Роботине

Нещодавно керівництво оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія попереджало, що російські окупанти сконцентрували великі сили на Запорізькому напрямку. Очевидно, для наступу.

Схоже, він розпочався сьогодні. Про це інформує у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

15:07. «Орки полізли на АР, колона танків, йде бій».

15:30. «Мінус БМП та БТР поки. Хочуть пробитися до Роботиного (звільнене минулого літа), але не вдається».

15:55. «Нормально, видихайте. Піхоти спішили (висадили з бронемашин) докуя, але позиції хлопці тримають. Деяку техніку покуярили, деяка зʼїпалася…».

16:19. «Мінус ще один ворожий танк».

16:31. «Ще лізуть декілька одиниць (бронетехніки). Підбили FPV-дроном-камікадзе БМП-3 та знищили БМП-2, піхота з них поранена. Один танк та БМП продовжують рух в сторону наших позицій».

16:44. «Мінус ще дві БМП-3 дронами разом з піхотою. Але ще з різних напрямків пруть орки, тяжкий день. Техніки докуя у них».

16:50. «Ще мінуси (техніки), але деякі все ж змогли вигрузити орків біля наших позицій, нашій піхоті зараз тяжко».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Сумах мужчина бросил гранату в зал ночного клуба: видео момента

10.06.2018 - 13:14
В Сумах мужчина в черной одежде и с черной балаклавой на голове швырнул гранату в помещение ночного клуба Луна. После этого он бросился наутек, однако уйти не смог — полицейские ...

Певица Джамала сегодня вышла замуж: фото, видео

26.04.2017
Обрядом Никах соединила свое сердце ...

Сутки из жизни Винницы уложили в 12 минут: уникальное видео

28.02.2017
Сотрудник Департамента информационных технологий Винницкого ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...