Окупанти підірвали залізничний міст у Курахово

Російські окупанти влучили в залізничний міст через досить велике Курахівське водосховище на річці в вільному місті Курахове Донецької області – наш ближній тил на Мар’їнському напрямку.

Про це повідомив блогер і український патріот з окупованого з 2014 року Донецька «Necro Mancer» з посиланням на рашистські офіційні ресурси, які оприлюднили відповідне відео, відзняте безпілотним літальним апаратом.

Ми власне бачимо яскравий спалах на мосту та послідуючу сильну пожежу. Разом з тим, самі рашисти вказують, що не знають точні масштаби руйнування, але сподіваються, що воно погіршить логістику Збройних сил України.

Ми провели власну геолокацію, і змушені визнати, що це справді залізничний міст у Курахово – на мапі він позначений червоним квадратиком. Від нього до найближчої окупованої території близько тринадцяти кілометрів.

Ризикнемо припустити, що ворог вдарив якоюсь високоточною ракетою, наприклад «Іскандером». Адже навіть керованою авіаційною бомбою у міст влучити складніше, хоча теж можливо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018 - 21:11
Все знают о вреде самолечения и бесконтрольного приема лекарств, но все равно это делают, затягивая свой визит к доктору, дожидаясь ухудшения состояния и осложнений. Врачи, помимо прямого лечения, также должны ...

Стадо бегемотов расправилось с большим крокодилом: видео

26.10.2017
Гиппопотамы считаются одними из опаснейших ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...