Окупанти підірвали важливий міст на Донеччині
Російські окупанти влучним авіаційним ударом знищили автомобільний міст через річку в вільному селі Єлизаветівка Покровського району Донецької області на Курахівському напрямку.
Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на рашистів, оприлюднивши відзняте ними відео з коментарем: «Єлизаветівка. Ворог опублікував кадри знищення одного з мостів через річку, по якому наші війська забезпечували гарнізон у Кураховому».
Ролик відзнято безпілотним літальним апаратом, оператори якого скоригували удар ракетою чи керованою авіаційною бомбою. Видно пряме влучання в міст. А коли дим розсіявся, стало ясно, що він отримав серйозні пошкодження.
Подпишитесь на новости
























