Окупанти підірвали важливий міст на Донеччині

Російські окупанти влучним авіаційним ударом знищили автомобільний міст через річку в вільному селі Єлизаветівка Покровського району Донецької області на Курахівському напрямку.

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на рашистів, оприлюднивши відзняте ними відео з коментарем: «Єлизаветівка. Ворог опублікував кадри знищення одного з мостів через річку, по якому наші війська забезпечували гарнізон у Кураховому».

Ролик відзнято безпілотним літальним апаратом, оператори якого скоригували удар ракетою чи керованою авіаційною бомбою. Видно пряме влучання в міст. А коли дим розсіявся, стало ясно, що він отримав серйозні пошкодження.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017 - 14:01
Военные показали трофей, добытый с новыми позициями Заняв новые позиции у Донецка, бойцы батальона «Киев» показали журналистам Военного телевидения Украины «быт» боевиков, бросивших свои вещи. По словам военнослужащим, ранее тут ...

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

24.05.2017
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги ...