Окупанти підірвали міст у Вовчанську

Російські окупанти вивели з ладу або щонайменше пошкодили понтонну переправу Збройних сил України через річку Вовча в районі прикордонного містечка Вовчанськ на півночі Харківської області.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» написав блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який звернув увагу на повідомлення рашистського Телеграм-канала «Поддубный |Z|О|V| edition».

Оприлюднене відео відзняте ворожим безпілотним літальним апаратом, який зафіксував спочатку пряме влучання в автомобіль на в’їзді з берега на переправу, а потім і по понтонній секції, яка в підсумку затонула. Паралельна гілка понтонів начебто залишилася цілою.

Рашист розповідає, що Сили оборони України намагаються контратакувати в цьому районі, для чого і наводять переправи через Вовчу. Цікаво, що поруч з переправою стоїть пішохідний місток. Тобто, ЗСУ намагаються перекидати через річку саме техніку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В ДНР запустили провокацию, которая бумерангом ударила по главарям «республики»: видео

16.07.2017 - 17:28
Главной темой соцсетей в зоне АТО стало сообщение Басурина о том, что «радикалы» под Авдеевкой принесли в жертву Перуну пленного «ополченца». Более менее здравомыслящие сепаратисты мечут громы и молнии на ...

Спортивные курьёзы! Неудачи спортсменов

29.11.2015
Не ошибается тот, кто ничего ...

Геращенко объяснил, почему вылизал тарелку в ресторане: видео

09.12.2017
Нардеп Антон Геращенко вполне вразумительно ...