Окупанти підірвали міст у Вовчанську

Російські окупанти вивели з ладу або щонайменше пошкодили понтонну переправу Збройних сил України через річку Вовча в районі прикордонного містечка Вовчанськ на півночі Харківської області.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» написав блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який звернув увагу на повідомлення рашистського Телеграм-канала «Поддубный |Z|О|V| edition».

Оприлюднене відео відзняте ворожим безпілотним літальним апаратом, який зафіксував спочатку пряме влучання в автомобіль на в’їзді з берега на переправу, а потім і по понтонній секції, яка в підсумку затонула. Паралельна гілка понтонів начебто залишилася цілою.

Рашист розповідає, що Сили оборони України намагаються контратакувати в цьому районі, для чого і наводять переправи через Вовчу. Цікаво, що поруч з переправою стоїть пішохідний місток. Тобто, ЗСУ намагаються перекидати через річку саме техніку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018 - 15:02
Чудеса творит современная техника видеозаписи если она в руках профессионала. Такого, например, как испанец Даниэль Лопес. Он снял ролик, на котором Луна проходит возле Земли так, как-будто она размером с ...

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

25.05.2017
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги ...

Як у Вінниці урочисто підняли Олімпійський прапор

07.08.2016
301 медаль розіграють спортсмени із ...