Окупанти підготували нові сили для штурму Авдіївки

На Авдіївському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин шостого листопада російські окупанти вели безуспішні штурмові дії в районах самої Авдіївки, а також сусідніх Степового і Тоненького. Тут бійці Сил оборони відбили дев’ять ворожих атак.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Збройних сил України.

В свою чергу, головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов з посиланням на наших захисників повідомляє, що поки що під Авдіївкою відносне затишшя, але от-от розпочнеться нова навала, задля якої ворог накопичив чимало резервів. І у нас, звичайно, є проблеми:

«Наші резерви також надійшли, але не всі підрозділи злагоджені та мають організацію та керованість. Деяким новосформованим частинам важко закріпитись на деяких невеликих ділянках, де треба копати на пустому місці під вогнем, де не побудована заздалегідь хоча б мінімальна лінія оборони, де нема навіть елементарних окопів та траншей. Авдіївка негайно потребує боєприпасів та додаткових свіжих та керованих резервних частин».

Додамо від себе, що головна проблема з Авдіївкою полягає в іншому: за півтора роки війни інтервенти змогли оточити місто з трьох сторін. Попри це Юрій Бубсов залишається оптимістом:

«Ми можемо перемогти у цій битві, оскільки противнику важко витримати такий високий темп втрат».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео британской певицы, на которой лопнуло платье, покоряет Интернет

14.07.2016 - 14:25
Шквалом оваций и визгом одобрения отреагировал зал с гостями прямого эфира телеканала 3eNew Уэльса на конфузик, который случился с певицей Латишей Грейс. Латишу, известную в Британии еще и по участию в реалити-шоу ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...