Окупанти перейшли в наступ на всьому Донбасі

Російські окупанти продовжують «зосереджувати зусилля на веденні наступальних дій» на Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Лиманському (Кремінському) напрямках, а також намагаються покращити тактичне положення на Куп’янському (Сватівському) напрямку.

Про це лаконічно в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, заявив його речник Олександр Штупун.

З цих слів випливає, що ворог посилив наступ по всій лінії фронту на Донбасі, особливо на Бахмутському напрямку. Але навіть на Кремінському, на якому різні джерела донедавна чекали наступ ЗСУ, зараз мова йде лише про нашу оборону.

Тим часом, командування Сил спеціальних операцій ЗСУ показало, як його бійці мінометним вогнем при коригуванні безпілотним літальним апаратом зупиняють російські штурми під Бахмутом.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украинец Вадим Шабадаш нокаутировал в Москве не знавшего поражений бойца: видео

22.02.2018 - 20:52
Отличный бой провел в Москве на турнире M-1 Challenge 88 боец из Украины Ваим Шабадаш. Молодой полутяжеловес из Днепра буквально смел на первой минуте боя ранее не знавшего горечи поражения ...

В чем польза холодного душа

30.09.2015
Все знают, что холодный душ, ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...