Окупанти незначно просунулися вперед біля Синьківки

На Куп’янському напрямку (сама північна ділянка фронту у Харківській області) російські окупанти змогли просунутися вперед в районі прифронтового вільного села Синьківка.

Про це, серед іншого, з посиланням на геолоковані бойові відео в останньому зведенні про ситуацію на фронті повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

В цілому підтверджує певні успіхи загарбників на цій ділянці фронту у своєму звіті за 22 листопада і авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»: «Ворог продовжує тиск в лісі південніше Лимана Першого, має успіхи. Біля Синьківки Сили оборони запобігли спробам ворога покращити тактичне положення. В районі Першотравневого тривають бої».

При цьому ISW вказує, що інтервенти завершують перегрупування сил і незабаром можуть посилити темпи наступальних дій у цьому районі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Турции перевернулся автобус с туристами из Украины: видео

18.05.2017 - 15:38
На западе Турции водитель не справился с управлением пассажирского автобуса, и он перевернулся. В результате аварии пострадали 16 граждан Украины и двое граждан Турции. Некоторые из украинских туристов получили серьезные ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...