Окупанти незначно просунулися вперед біля Красногорівки

Під Донецьком минулої доби російські окупанти здійснили більше двадцяти невдалих атак в районах Авдіїївки, Первомайського, Мар’їнки, Красногорівки та Новомихайлівки.

При цьому по Мар’їнці і Новомихайлівці (південніше Донецька) загарбники завдали авіаційні удари.

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників в районі окупованої Красногорівки (північніше Донецька та вільної Авдіївки).

Дивись для порівняння скриншоти його карти від шостого та восьмого жовтня; на останньому ми червоною стрілочкою позначили місце просування ворога. А в своєму Телеграм-каналі «DeepState» пояснив:

«Ворог все ж таки має частковий успіх біля Красногорівки. Судячи з кадрів БУАРу 110-ї ОМБр, скиди роблять на ті наші позиції, які ворог атакував у перших числах жовтня. Посадки знаходяться прямо біля висоти 234.4, відповідно триматися вздовж залізниці до Новокалинового стане ще важче і важливо не дати далі просуватися в бік Степного».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смешная попытка толстяка выбраться из спорт-кара (видео)

11.01.2016 - 19:59
Мы даже не задаемся вопросом – как он туда залез, да и зачем. Входит всегда легче, чем выходит. Но человек не унывает, а со смехом пытается покинуть спортивный автомобиль. А ...

Появилось видео стрельбы снайпера во время выступления Олланда

28.02.2017
Во Франции в коммуне Вильоньон во время ...

Рыба мурена ластится к аквалангистке

20.10.2015
Ручная рыба мурена ластится к ...