Окупанти незначно просунулися в бік Куп’янська

Російські загарбники незначно просунулися вперед на Куп’янському (Сватівському) напрямку – східніше вільного міста Куп’янськ, південніше окупованого села Вільшана Харківської області.

Про це сьогодні повідомив телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській області та в прилеглих районах Харківщини і Донеччини:

«На південь від Вільшани противник продовжує тиснути вздовж лісосмуг у південному напрямку, атакуючи мотострілецькими підрозділами за підтримки бронетехніки. За останній тиждень противник просунувся на глибину до 950 метрів і продовжує атаки вздовж лісосмуги у напрямку балки».

На оприлюдненій мапі «Трикутник» обвів червоною лінією втрачені території, на яких за вказаний час змогли закріпитися загарбники.

Це підтверджує авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Захоплення ворогом частини вищевказаних ділянок він показав на своїй карті ще за підсумками 22 червня.

А за результатами минулої доби зафіксував зміщення сірої зони активних боїв  вздовж тієї самої лісосмуги «у напрямку балки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» добыл волевую победу над «Сталью»: видео голов

29.07.2017 - 21:50
Объективно сильнейшая на сегодняшний день команда Украины, действующий чемпион «Шахтер» очень тяжело входит в новое первенство. После уверенной победы в первом туре горняки проиграли во втором «Динамо», а сегодня за ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...