Окупанти незначно просунулися у Красногорівці

Російські загарбники «нещодавно» здобули підтверджене просування на південний захід від окупованого з 2014 року Донецька (Курахівський, раніше офіційно Мар’їнський напрямок).

Про це в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без географічних і часових подробиць повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Можливо, вони мали на увазі просування ворога в районі окупованої Новомихайлівки, про що ми писали ще вчора.

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» під час останнього оновлення своєї мапи за результатами п’ятого червня на цьому напрямку зафіксував «лише» незначне просування агресора в нескореному містечку Красногорівка.

Дивись скриншот його карти, на якому невелика втрачена ділянка, на якій за вчора закріпилися інтервенти, забарвлена штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору.

Зауважимо, оскільки вона була оточена ворогом з трьох сторін, утримати її було фактично нереально. До того ж вона розташована в сірій зоні активних боїв, яка не розширилася в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016 - 00:15
В столице Швеции Стокгольме завершился финал 61-го международного песенного конкурса Евровидение-2016. Честно говоря, он стал, по мнению автора, самым крутым за последние лет 20. Это те, что я видел лично. Обычно, ...

Тело иностранной студентки нашли в чемодане на дне карпатского озера: видео

14.06.2017
Жуткое преступление приходится расследовать ивано-франковским ...