Окупанти незначно просунулися південніше Авдіївки

Російські загарбники першого лютого здійснили підтверджені просування поблизу нескореного містечка Авдіївка, розташованого на північний захід від окупованого з 2014 року Донецька.

Про це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні минулої доби, серед іншого, розповіли експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників на півдні самої Авдіївки та між сусідніми нескореними селами Первомайське і Невельське.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 31 січня та 1 лютого. Захоплена територія на півдні Авдіївки, на якій вже закріпилися інтервенти, за розмірами є зовсім невеликою. Ми умовно позначили її червоною стрілочкою.

У другому випадку ворог більш помітно відсунув сіру зону в наш бік. Але, по-перше, ще не закріпився там. По-друге, ця ділянка була оточена з трьох сторін, тому утримувати її було вкрай складно. По-третє, цей фрагмент фронту не стосується безпосередньо Авдіївки, хоча й розташований поруч.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мальчик безуспешно пытается учить стих

24.11.2015 - 18:11
Почти каждый человек обладает каким-нибудь талантом. Но такой неспособности к запоминанию двух рифмованных слов, пожалуй, нет ни у кого. На видео подробней. ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...

Украинский БТР, созданный по стандартам НАТО, завершил заводские испытания: видео

09.12.2017
Украинские конструкторы создали бронетранспортёр по ...