Окупанти незначно просунулися південніше Авдіївки

Російські загарбники першого лютого здійснили підтверджені просування поблизу нескореного містечка Авдіївка, розташованого на північний захід від окупованого з 2014 року Донецька.

Про це у сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні минулої доби, серед іншого, розповіли експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників на півдні самої Авдіївки та між сусідніми нескореними селами Первомайське і Невельське.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 31 січня та 1 лютого. Захоплена територія на півдні Авдіївки, на якій вже закріпилися інтервенти, за розмірами є зовсім невеликою. Ми умовно позначили її червоною стрілочкою.

У другому випадку ворог більш помітно відсунув сіру зону в наш бік. Але, по-перше, ще не закріпився там. По-друге, ця ділянка була оточена з трьох сторін, тому утримувати її було вкрай складно. По-третє, цей фрагмент фронту не стосується безпосередньо Авдіївки, хоча й розташований поруч.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве и Питере эвакуация – в метро и на вокзалах ищут бомбы: видео

05.04.2017 - 12:13
После того, как 3-го апреля в результате взрыва в метро Санкт-Петербурга погибли 14 человек, а более 40 были ранены, в крупнейших городах России остается «напряженная» обстановка. Сегодня утром по причине ...

Месси забил очередной рекордный гол: видео

05.02.2017
Лионель Месси, попав в центр ...

«Лестница в небо», — невероятный фейерверк, поражающий воображение

21.12.2015
Китайский мастер-пиротехник, живущий сейчас в ...