Окупанти не можуть «зачіпитися» за залізницю біля Кліщіївки

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 23 вересня російські окупанти безуспішно намагалися відновити втрачене положення в районі нещодавно звільненого села Кліщіївка південніше Бахмута.

По ньому ж агресор завдав авіаційного удару. А від артилерійських та мінометних обстрілів загарбників постраждали більше півтора десятка населених пунктів. В тому числі, Васюківка, Оріхово-Василівка, Богданівка, Кліщіївка, Біла Гора та Нью-Йорк.

Тим не менше, бійці Сил оборони продовжували ведення наступальних (штурмових) дій, завдаючи інтервентам втрат в живій силі та техніці, виснажуючи ворога вздовж всієї лінії фронту.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, самі окупанти, які воюють під Кліщіївкою, пишуть, що їх використовують для «м’ясних» штурмів. Загарбники не можуть утримати лінію фронту по залізниці за Кліщіївкою, зазнають великі втрати від вогню нашої артилерії і танків:

«70% (інтервентів) навіть не доходять до позицій – або «двохсоті», або «трьохсоті». Підтримки арти немає. Дрони глушать. Відказникам погрожують в’язницею. Воювати неможливо, бойовий дух хлопців ніякий».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии на берег вынесло тушу гигантского существа, похожего на кальмара из «Пиратов карибского моря»: фото, видео

12.05.2017 - 14:36
Природа продолжает преподносить человечеству сюрпризы. Очередной такой показал, что мы еще многого не знаем о тайнах океанских глубин и те же древние легенды о всевозможного рода морских чудовищах могут быть ...

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017
На просторах интернета появился очередной ...