Окупанти не можуть досягнути поставлених цілей у Часовому Ярі

Протягом перших тринадцяти годин поточної доби російські окупанти сім разів штурмували позиції Сил оборони на Краматорському (колишньому Бахмутському) напрямку.

Про це у звіті за вказаний проміжок часу, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«Українські захисники успішно відбили п’ять штурмових дій противника. Наразі тривають боєзіткнення поблизу Нового (мікрорайон Часового Яру) та Андріївки».

У свою чергу, наш захисник, який воює у Часовому Ярі і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 13:03 написав наступне:

«В Часовому Ярі зараз максимально жорсткі бої, росіяни наразі не досягають результатів. Для них Часів Яр — це розвиток наступу на Костянтинівку і далі по фронту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В российской Самаре сильный пожар: видео

09.04.2018 - 21:30
Сегодня в российской Самаре произошел сильный пожар в реставрируемом здании, которое находится в непосредственной близости от культурно-развлекательного центра «Звезда» Черный дым окутал огромную территорию, а огонь пылал словно в костре. ...

Шпионская съемка гиперкара Bugatti Chiron  (видео)

08.11.2015
Фотошпион тайком заснял волнующие мгновения ...