Окупанти не мають успіхів в Бахмуті, – ISW

Російські окупанти продовжують штурми в Бахмуті та його околицях, але за останні два дні не досягли якихось територіальних успіхів. Про це, серед іншого, в останньому звіті про російсько-українську війну повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

В свою чергу, вітчизняний авторитетний укладач фронтових карт і воєнний експерт «DeepState» на актуальній мапі змін в районі Бахмута не зафіксував, але не тому, що їх немає. В своєму звіті за 24 квітня «DeepState» пояснив:

«Тривають бої біля траси через Хромове. За залізницею у Бахмуті ворог має частковий успіх… Кацапи продавлюють оборону, але оновлення лінії бойового зіткнення по Бахмуту поки не буде.

З кожним днем утримання міста стає все важчим завданням через зменшення площі контролю, що дає перевагу ворожій невисокоточній артилерії».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице пожар в пойме Южного Буга уничтожил гнезда птиц: видео

05.04.2017 - 20:14
Если в прежние месяцы спасатели практически ежедневно выезжали на тушение возгораний в жилых домах, то теперь ликвидируют пожары сухостоя. Причем, ежедневно более чем в 10 местах области. Утром 5 апреля ...

Настя Каменских сняла на видео зажигательный танец в бикини

29.10.2017
Не успели поклонники таланта Насти ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...