Окупанти намагалися прорвати фронт під Іванівським

Увечері 20 березня російські загарбники пішли на черговий штурм в районі частково окупованого, але нескореного села Іванівське, яке знаходиться на шляху інтервентів з окупованого Бахмута до вільного міста Часів Яр.

Про це повідомляють, наші захисники, які воюють на цій ділянці фронту та ведуть свої Телеграм-канали. «Бахмутський Демон» о 20:11: «Пішла жесть під Іванівським зараз, важкий бій». Та «Говорять Снайпер» о 20:21: «Прямо зараз орки знову полізли на Іванівське, хлопці ведуть бій».

Автор останнього — блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Станіслав Бунятов «Осман»  — трохи раніше (о 19:36) описав загальну ситуацію на Бахмутському напрямку:

«Іванівське — територіально вже тиждень без змін. Кожного дня дохне купа орків. Найбільше ворожої техніки знищується на виїзді з Бахмуту та на півночі Кліщів.

Часів Яр загарбники рівняють КАБами, здебільшого б’ють по квартирним будинкам з підвалами.

Найтяжче – евакувція поранених. Раніше першу допомогу надавали в Часовому Яру, зараз доводиться везти в сусідні міста. Дороги з бойових позицій — просто капець… Кожна хвилина, як година, особливо коли по твоїй машині лупить усе, що можна».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Реал» разгромил «Атлетико» в полуфинале ЛЧ: видео хет-трика Роналду

03.05.2017 - 00:28
Мадридский «Реал» с легкостью расправился в первом полуфинале Лиги чемпионов со своими земляками из «Атлетико» — 3:0. Как всегда в последнее время, судьбу поединка решил Криштиану Роналду, отметившийся вторым подряд ...

Киев снова затопило: видео

19.08.2018
В Киеве мощнейший ливень в ...