Окупанти намагаються зірвати наступ ЗСУ на Луганщині

Минулої доби Сили оборони відбили атаки російських  окупантів в районах Новоселівського, Андріївки, Червонопопівки, Житлівки, Серебрянського і Білогорівки в Луганській області.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

За останні тижні це максимум ворожих штурмів на Луганщині. Американський Інститут дослідження війни (ISW) в своєму останньому звіті взагалі фактично поставив під сумнів вірогідність вдалого наступу ЗСУ на цій ділянці фронту:

«Сили Росії мають намір збільшити темпи атак у західній частині Луганської та східній частині Харківської областей, щоб запобігти зростанням темпів українських контрнаступальних операцій взимку».

Звісно, ніхто не знає плани ЗСУ. Наприклад, феноменально успішна операцію ЗСУ по звільненню Харківської області у вересні стала сюрпризом не лише для ISW, але й для Москви.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как завести машину с помощью автомата Калашникова (видео)

21.12.2015 - 12:47
Иракские солдаты демонстрируют чудеса изобретательности Когда на одном из военных блокпостов в Ираке заглохла машина, солдаты иракской армии применили нестандартное решение, чтобы завести её. Они разрядили свои автоматы АКМС со ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015
Круизный лайнер только кажется таким ...