Окупанти намагаються пролізти у Часів Яр по стічному колектору

Російські окупанти намагаються скористатися каналізаційним колектором для того, щоб вийти в тил захисникам міста Часів Яр на Краматорському напрямку. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила ударна група «Чорний Лебідь», оприлюднивши відповідне відео.

Свого часу загарбникам вдалося це зробити під час захоплення Авдіївки, і це стало важким «сюрпризом» для Сил оборони з поганими наслідками. Тому зараз наші захисники діють на випередження:

«Працюємо мінометами і скидами, методично перетворюючи трубу на колективну могилу. Міномет пробиває конструкцію, а ми з висоти в 200-250 метрів постійно тримаємо трубу під вогневим контролем, влучно скидаємо сюрпризи любителям походити по лайну. Судячи з перехоплень, працюємо успішно».

Тим часом, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у зведенні станом на 10:30 сьомого червня про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Краматорському напрямку ситуація дещо напружена. З початку доби тут відбито дві спроби противника просунутися в районі Кліщіївки. Неподалік Калинівки триває бій».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео с прикованной Зайцевой на следственном эксперименте

02.11.2017 - 20:44
Елена Зайцева, которая на своем Лексусе, врезалась в Харькове в людей на тротуаре, вследствие чего погибли шесть человек, дала показания об обстоятельствах этой трагедии. С не провели следственный эксперимент на ...

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015
Big Delta представляет собой гигантский 3D ...