Окупанти намагаються оточити Бахмут і Авдіївку, – ISW

Американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому звіті про російсько-українську війну, зокрема, констатував, що загарбники «продовжують поступово закріплюватися в районі Бахмута і проводити наступальні операції в районі Авдіївка-Донецьк».

Очевидно під Бахмутом ISW має на увазі захоплення Озаряновки, Андріївки, Курдюмовки та Зеленопілля (південніше Бахмута), про що повідомлялося раніше. 

Тим часом, авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» сьогодні повідомив, що агресор помітно просунувся вперед біля Невельського під Донецьком. Дивись для порівняння скріни мапи від першого та другого грудня, на останньому ми символічно стрілочками показали місця успіху ворога.

Спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в ранковому зведенні розповів, що «на Бахмутському напрямку ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій», а «на Авдіївському напрямку окупанти намагаються покращити тактичне положення».

Очевидно, що інтервенти прагнуть захопити Бахмут і Авдіївку, для чого їм спочатку потрібно оточити ці міста. Якщо дивитися на мапу, то оточити Авдіївку ворогу значно легше, ніж Бахмут…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017 - 14:11
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей танков Type 96 Пока американские танкисты учатся дрифтовать на льду, их китайские коллеги оттачивают мастерство парковки. Телеканал CGTN опубликовал на своём YouTube-канале видео, на котором китайские ...

Транспортный самолет Ан-32 выполняет фигуры высшего пилотажа (видео)

15.03.2016
Компанией «Антонов» обнародовано видео учебно-тренировочных ...

Ломаченко сломил Уолтерса и сохранил чемпионский пояс: видео

27.11.2016
Украинец Василий Ломаченко более, чем ...