Окупанти наблизися до траси «Покровськ – Костянтинівка»

Російським окупантам залишилося пройти «лише» сім кілометрів на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку, аби вийти на трасу «Покровськ – Костянтинівка» (Т0-504) зі сторони частково окупованого села Новоолександрівка.

Про це повідомляє німецьке видання BILD, вказуючи, що це «основний шлях постачання Збройних сил України на Донбасі». А також, що це «дорога життя». Або: «Основний маршрут постачання ЗСУ в районі Часового Яру».

І в цьому є певне перебільшення. Адже до району Костянтинівки і Часового Яру йде ще одна велика магістраль – з Краматорська. Вистачає там і доріг меншого масштабу.

Однак в цілому BILD правий: з нинішніми темпами просування в районі нещодавно захопленого ворогом Очеретиного агресор дійде до траси «Покровськ – Костянтинівка» за кілька місяців. Ситуація доволі тривожна незалежно від Часового Яру.

І головне, що вказана відстань – 7 км – відповідає даним авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап і військового експерта «DeepState».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017 - 20:42
Активист из Одессы Сергей Стерненко, который является одним из организаторов акций по срыву в городе концертов российских и украинских артистов, засветившихся с выступлениями в Крыму и России, сообщает о срыве ...

В США смоделировали большой потоп в Нью-Йорке: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...

Украинские Грады провели успешные стрельбы с парома на Днепре: видео

22.06.2017
Минобороны Украины опубликовало кадры учений, ...

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017
Ксения Собчак, которая заявила о ...