Окупанти наблизилися до траси «Бахмут – Часів Яр»

Російським окупантам залишилося двісті метрів до траси О-0506 (Бахмут – Часів Яр в районі Хромового). Таке досить тривожне повідомлення в обід зробив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідну мапу.

Однак, якщо порівняти її з картами від п’ятнадцятого і шістнадцятого березня вітчизняного авторитетного укладача фронтових мап і воєнного аналітика «DeepState», суттєвих змін на цій ділянці фронту нема.

«DeepState» зафіксував просування агресора на півночі міста (ми це місце умовно позначили червоною стрілочкою), однак не біля Хромовго. Проте в зведенні за минулу добу, зокрема  досить суперечливо написав:

«…Існує суперечлива інформація про бої та втрату Хромового, ситуація на доуточненні…В самому місті ситуація настільки складна, що відобразити точну лінію зіткнення практично неможливо… Ситуація в Бахмуті залишається важкою, проте суттєвих змін за добу не зафіксовано. Йдуть запеклі бої як у місті, так і довкола нього».

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Котенок в приюте, пританцовывая, просит, чтобы его забрали (видео)

26.03.2016 - 15:17
Котенок из приюта так захотел, чтобы его забрали, что стал пританцовывать и подпрыгивать. Желание понятно — понравиться. Приют – это не дом. Как бы там хорошо не кормили, было тепло и чисто, ...