Окупанти наблизилися до траси «Бахмут – Часів Яр»

Російським окупантам залишилося двісті метрів до траси О-0506 (Бахмут – Часів Яр в районі Хромового). Таке досить тривожне повідомлення в обід зробив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідну мапу.

Однак, якщо порівняти її з картами від п’ятнадцятого і шістнадцятого березня вітчизняного авторитетного укладача фронтових мап і воєнного аналітика «DeepState», суттєвих змін на цій ділянці фронту нема.

«DeepState» зафіксував просування агресора на півночі міста (ми це місце умовно позначили червоною стрілочкою), однак не біля Хромовго. Проте в зведенні за минулу добу, зокрема  досить суперечливо написав:

«…Існує суперечлива інформація про бої та втрату Хромового, ситуація на доуточненні…В самому місті ситуація настільки складна, що відобразити точну лінію зіткнення практично неможливо… Ситуація в Бахмуті залишається важкою, проте суттєвих змін за добу не зафіксовано. Йдуть запеклі бої як у місті, так і довкола нього».

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Офицер СБУ получил крупную взятку: видео

27.04.2018 - 15:49
НАБУ опубликовало видео оперативной съемки по делу о задержании 24 апреля сотрудника СБУ при получении им 47.5 тысяч долларов. На записях сотрудник спецслужбы рассказывает посредникам, как реализовать схему вымогательства денег ...

Вересень облил водой политолога-провокатора: видео

04.08.2017
Провокация против Вересня: чтобы остановить ...

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо ...