Окупанти масово вбивають жителів захопленої Новогродівки

Російські окупанти проводять тотальну жорстку зачистку усіх будинків і підвалів в щойно захопленому містечку Новогродівка Донецької області. Здебільшого це розпочинається з вкидання гранати в підвали, в яких ховаються місцеві жителі.

Подальша доля тих, хто вижив, залежить від статі. Місцеві жителі повідомляють, що загарбники підозрюють всіх без виключення чоловіків в тому, що вони перевдягнуті в цивільне бійці Збройних сил України. Тому чоловіків катують, а згодом здебільшого розстрілюють.

Про це масово повідомляють місцеві жителі, дивись скриншот. Раніше полонені інтервенти розповідали, що те саме діялося в Авдіївці, де також масово гвалтували жінок (про Новогродівку поки що цього не розповідають).

Автори постів, як і раніше місцева влада, закликають місцевих жителів ризикованих міст евакуюватися. Але багато хто з прихильників «руського миру» думає, що «визволителі» своїх пошкодують…

Можливо, таке деколи й трапляється. Але треба розуміти, що просування окупантам дається з великими втратами. Через постійні вбивства і каліцтва поплічників та ризик власної смерті більшість штурмовиків є реально озвірілими садистами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности и видео гибели российских военных летчиков в Сирии

10.07.2016 - 00:18
Ну вот, опять. После того, как 8-го июля появилась информация о том, что в Сирии был сбит вертолет Ми-24 (он же по сирийской версии Ми-35), в России стали делать акцент ...